Twinrollo

twinroll

Líbí se vám byty s elegantními látkovými žaluziemi, ale bojíte se, že by skrze ně dovnitř proudilo moc světla a neposkytly by vám dostatek soukromí? Právě pro vás je tu jedinečný systém zastínění TWINROLLO. Zapadne do vašeho bytu jako vkusná dekorace a zároveň splní všechny vaše požadavky na funkčnost.

Podobá se žaluziím, ale má zcela nový jedinečný koncept, který umožňuje jemnou regulaci světla pronikajícího do místnosti. Rolety se skládají ze dvou střídajících se pruhů látek, z nichž jeden je průhledný a druhý neprůhledný. Zásluhou dvojité látky je lze posouvat proti sobě a regulovat tak pronikající světlo.

5 věcí, které si na TWINROLLO zamilujete

  • 2v1 – dvojí užitek pro vás. Šikovné naklápění klasických žaluzií spolu s propustností světla a dalšími výhodami látkových rolet spojeny v jednom výrobku.
  • Příjemně jemné světlo v celém bytě. Už se nebudete muset rozhodovat jen mezi tmou a ostrým světlem.
  • Nenáročnost na prostor a montáž.
  • Vytažené jsou nenápadné – látkové rolety jsou v „zaparkovaném“ stavu téměř nepostřehnutelné.
  • Snadná ovladatelnost – látka je velmi lehká, proto ani velké rozměry nejsou problémem při vytahování.

Je-li roleta TWINROLLO otevřená, nebrání ve výhledu z okna, ale při jejím zatažení poskytuje maximální soukromí. Nabízíme je v provedení se širšími pruhy 7,5 cm/5 cm a užšími 4,5 cm/2 cm. Ovládání řetízkem umožňuje nastavení rolet od průhledného stavu až po zcela neprůhledný.

Náš tip:

Je-li v místnostech přemíra denního světla, volte raději tmavší látky, naopak při jeho nedostatku upřednostněte světlé odstíny.