Nano Rollo

Nano Rollo

Nemáte místo pro standardní roletu, žaluzii či závěs? Chcete zachovat přístupný parapet pro květiny? Nebo hledáte jednoduché ovládání a větší variabilitu než má běžná navíjecí roleta?

Máme pro vás řešení! Doporučujeme vám technicky propracovanou kompaktní roletu Nano Rollo určenou pro "integraci" na okenní sklo.

Tato roleta se lepí na sklo (na suchý zip), případně na rám okna a díky posuvným kazetám ji lze na okně neomezeně přemisťovat.

Vodicí lišty a kazety se dodávají standardně v bílé a stříbrné barvě nebo za příplatek v RAL odstínu. Látku je možné zvolit ze vzorníku speciálních látek, aby se vměstnaly do malého boxu Nano Rollo.

Pro váš komfort:

  • Ovládání rolety je velmi snadné. Provádí se tahem za samotný hliníkový kastlík, roleta tak automaticky zůstává ve zvolené poloze. Také je možné použít posuvnou tyč.
  • Hliníkové vodicí lišty a velmi malý kastlík rolety nabídnou nejen standardní pohyb rolety, ale můžete ji na okně nastavit zcela libovolně, dokonce zastínit jen část okna v jakékoliv úrovni.
  • Systém je velmi subtilní, téměř celý se schová do prostoru zasklívací lišty. Díky tomu můžete mít otevřené okno bez omezení a obav z poškození vlastní rolety o špaletu nebo naopak povrchu špalety roletou.
  • Umístění rolety na okenním křídle umožňuje, že před otevřením okna nemusíte vytahovat rolety.

Pokud hledáte nadstandardně pohodlné řešení, je pro vás variabilní roleta Nano Rollo tou pravou volbou.