Navíjecí látkové rolety

Navíjecí látkové rolety

Tradiční a léty prověřený typ zastínění působí dekorativně, hřejivě a měkce. Nové mechaniky a jejich komponenty však s původním systémem látkových rolet na dřevěné pružinové hřídeli s rohatkou nelze srovnávat.

Osou současných moderních rolet jsou hliníkové bezešvé trubky a speciální látky aplikované profesionálně lepením přímo na tuto hřídel. Určitě oceníte snadnou a přesnou obsluhu mechaniky ovládané řetízkem, pružinou nebo jejich kombinací.

Také můžete zvolit komfortní ovládání rolet elektropohonem uloženým v samotné hřídeli včetně dálkového ovladače, případně doplnění systému skupinovými a centrálními ovladači. Náš roletový systém zdokonalují zajímavé kazety chránící stínící látku a postranní vodící lišty.

Kolekce vás překvapí velkým množstvím barev, vzorů a materiálů s rozdílnými vlastnostmi. Jsou tu látky průhledné, průsvitné, poloprůsvitné, zatemňující, decentní, výrazné, trendové, konzervativní, levné základní, nadstandardní, luxusní, moderní i retro styl.

Náš tip pro vás:

Preferujete-li vysoce technický vzhled a nekompromisně odolné provedení, pak vyžadujte kovové konzole, kovový ovládací řetízek a zakončení rolety ušlechtilou zátěžovou tyčkou.

6 důvodů popularity látkových rolet:

  • Variabilita a výjimečná dekorativnost – vybíráte z mnoha zajímavých látek s různými vlastnostmi.
  • Nepotřebují údržbu - látky nevyžadují časté čištění zásluhou kvalitní značkové impregnace, která zabraňuje usedání prachu a vniknutí nečistoty do vláken - ani po letech užívání.
  • Snadná umístitelnost - nenáročné na prostor i montáž.
  • Nenápadnost - látkové rolety jsou v "zaparkovaném" stavu téměř neviditelné.
  • Cenová dostupnost - každá kolekce obsahuje i cenově dostupnou skupinu látek.
  • Vysoká spolehlivost - kvalitní komponenty v kombinaci s jednoduchým systémem.

Měli byste vědět:

  • Nelze je udržovat praním v běžné pračce - rolety se udržují vysáváním, prachovkou nebo šatním kartáčem. V případě lokální skvrny navlhčenou houbičkou.
  • Menší regulovatelnost než např. u horizontálních žaluzií - míra zastínění se mění pouze polohováním rolety.

Dívejte se na svět barevně! Více jak 1 500 látek najdete v kolekcích látkových rolet LEHA Luxaflex, HiDecor a Creative Concept.