O nás

V oblasti stínicí techniky působíme více než 10 let. Stojí za námi stovky realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. A to je i náš cíl - poskytovat kompletní služby, které zahrnují bezplatné profesionální poradenství, montáž produktu a záruční i pozáruční servis.

10 důvodů, proč nakoupit u nás:

 o nas people

  1. Odborný, osobní a kreativní přístup a 100% řešení představ a potřeb zákazníka.
  2. Poskytujeme nadstandardní záruku v délce 3 a 5 let.
  3. Vybereme vám jedinečné řešení na základě více jak 10letých zkušeností.
  4. Garantujeme záruční servis s originálními náhradními díly a zkušenými techniky.
  5. Nabízíme také pozáruční servis s osobním řešením u vás doma, nebo na našich provozovnách.
  6. Najdete u nás jen ověřené kvalitní výrobky evropské a tuzemské produkce.
  7. Nakupujte se slevou. Nemusíte smlouvat, určíte si její výši sami v programu BENEFIT.
  8. Rádi vám včas a bezplatně poradíme i v oblasti příslušenství nebo souvisejících řemeslech (např. el. ovládání, máme potřebné certifikáty).
  9. Máme také zajímavé produkty ekonomické kategorie s dobrým poměrem výkon/cena.
  10. Flexibilně a ochotně vyjdeme vstříc vašim časovým možnostem.

o nas people

Co o nás píší zákazníci:

"Dobry den pane Novaku,
musim ihned napsat, ze je to super, opravdu fantasticke...jsme nadseni, i technici nemeli chybu, rychli, sikovni, ani to netrvalo dlouho, jednim slovem profesionalni. Manzel uz poslal penize, tak by vse melo byt v poradku, pokud se chcete na latky prijet podivat, bezevseho, kdykoliv, jen pondelky tu vetsinou nejsme. Nejhezci je asi ta loznice ten fairytail. Ale vse je krasne. Jedina nevyhoda je cena :) ale holt zase vse sedi na mm, vse super, takze ve finale to odpovida.
Jsme moc spokojeni a opravdu si cenime Vasi prace i kolegu monteru, nebot s takovym pristupem jsme se dlouho nesetkali. At se vam dari i nadale a dalsim klientum rozhodne reknete, ze jednoznacne doporucujeme...

S pozdravem
Kubankovi"

"Dobrý den pane Nováku,
Chtěla jsem vám moc poděkovat za nádhernou práci. Rolety jsou překrásné a krásně dokreslily náš nový domov. Jsme moc spokojeni. Zítra vám uhradím zbylé peníze převodem. Děkuji ještě jednou a přeji vám hodně obchodních úspěchu. S radostí vás doporučím dál. Ne nadarmo se říká nadšený zákazník :) udělá nejlepší reklamu.

Pěkný den,
Martina Blažková
Senior Sales Rental
AV MEDIA, a.s."

"Dobrý den pane Nováku, nic se neděje. Přítel mi říkal, že jste to spolu již vyřešili. S roletami jsme velmi spokojeni.
Díky a pěkný večer
Martina Hučínová"

"Dobrý den pane Novák,
před rokem jsme si u vás objednali látkové rolety. Jsme s nimi spokojeni, jen po změně letního času, naše holčička potřebuje více tmy. Chtěli bychom se informovat, jestli by bylo možné nám zaslat ceník světla nepropustných rolet jen do ložnice. Rozměry jsou 66,7 x 175,5 a 75,3 x 184.
Předem moc děkuji a těším se na odpověď.
S pozdravem
Alena Fabuľa
Praha 5"

"Dobrý den,
chtěl jsem vás jen informovat, že Plisse dle vašich doporučení již aktivně využíváme (ve dne i v noci :-), a jsme velice spokojeni.

Díky, s pozdravem,
Lukáš Vavrla"

"Dobrý den,
děkuji, fakturu zaplatím. Omlouvám se, že jsem Vás včera trochu odbyla, ale zastihl jste mne zrovna při placení v obchodě. S roletami jsme moc spokojeni, vypadají pěkně a i barevně jsme to trefili dobře. Plissee v koupelně je přímo skvělé. Pokud se časem rozhodneme pro nějaké záclony nebo závěsy do přízemí, tak bych Vás určitě kontaktovala.

Děkuji a přeji příjemný den,
Petra Chvojková
Velká Chuchle"

"Dobrý den, pane Nováku,
po delší době a na základě zkušenosti s vaší dobře odvedenou prací, se opět ozýváme. V minulé nabídce na rolety (viz níže) jste nám zároveň nabízel i sítě proti hmyzu. Tenkrát na zimu jsme je nerealizovali, ale teď bychom je rádi objednali. U sítě proti hmyzu na balkonové dveře jsme se chtěli zeptat, zda neexistuje nějaký navíjecí systém, který by uspořil místo. A pak bychom s Vámi rádi prodiskutovali možnosti zastínění terasy. Asi by bylo nejlépe se na to sejít osobně. Navrhněte prosím termíny, kdy by se vám to hodilo.

Děkujeme a jsme s pozdravem
Kazdovi"

"Zdravím Vás pán Novák,
Ospravedlňujem sa, ale k zaslaniu peňazí som sa dostala až dnes. V prílohe zasielam prijatie príkazu bankou. Veľmi pekne ďakujem za rýchlé vybavenie zákazky, žalúzie slúžia dobre. Ako sme sa bavili, chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi nemohli predať z látky 3579 – hnedočierna, rozmer cca 110 cm x 70 cm. Prosím o zváženie a prípadne zaslanie ceny. Vopred ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem.
S pozdravom
Miroslava Kurišová
Sales Area Manager
Uncoated Fine Paper Czech Republic"


"Dobrý den,
před pár měsíci jsme si od Vás kupovali rolety Plisse se kterými jsme moc spokojeni :-). Rád bych se zeptal, jestli je možné nám nacenit rolety/žaluzie do obývacího pokoje. Také bych se chtěl zeptat, jestli je vůbec možné připevnit rolety Twinroll a také látkové rolety do stropu, nebo pouze přímo na okno? Rozměr oken je levé okno 80x240, prostřední francouzské dveře 175x33 a malé okno vpravo 80x240 - počítané celkově od stropu až na zem a po stranách s celkovým zakrytím (ne jako u Plisse pouze uvnitř okna). Rádi bychom požádali o cenu standardní barvy Twinroll a látkových rolet a také pokud je to možné venkovních žaluzií a předokenní rolet. Můžete nám poradit jak velký zásah do oken je potřeba v případě výběru venkovních žaluzií a předokenních rolet?
Předem děkujeme za Vaši nabídku a odpověď.

S pozdravem
Jiří Hlavička"


"Dobrý den pane Nováku,
moc děkujeme za realizaci celé zakázky, budeme referovat dál jen samá pozitiva! Doplatek posílám obratem na účet viz záloha pod variabilním symbolem čísla zakázky.

S pozdravem,
Lukas Caputa"

"Dobrý den pane Nováku,
potvrzuji, že jsme dnes odeslali zbytek platby za venkovní žaluzie. Platbu budete mít zítra na účtu. Děkujeme za odvedenou práci (hned jsme zaregistrovali, že máme doma tepleji :-).

S pozdravem
Matulovi"


"Pane Nováku,
rolety jsou opravdu nádherné. Dobře jsem udělala, že jsem vyhodila ty stávající. Domlouvala jsem se s vaším zaměstnancem, že by mi to někdo mohl odvézt do Strašnic do práce anebo budu 12. 12. v Praze 4 - u kamarádky. Domluvíme se telefonicky? Dnes nebo zítra odešlu peníze na Váš účet. Připojila jsem aspoň jednu fotku.

Hezký den
Helena Spilková
Havlíčkův Brod"

"Vážený pane Nováku,
děkujeme za rychlou reakci na naši poptávku. Jelikož Vaše vzorkovna je z našeho stávajícího bydliště na Barrandově poměrně dobře dostupná a jakékoliv rady, triky a konkurencí zatajované skutečnosti nás samozřejmě zajímají, zřejmě nabízené konzultace využijeme. Po tomto víkendu bychom se Vám ozvali s možnými termíny, které by z naší strany přicházely v úvahu.
S pozdravem
Marek Polka
Beroun"


"Vážený pane Nováku,
bohužel se stále více kamarádím s tím Němcem...
Velmi ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala za báječnou pozitivní zkušenost s firmou MYROLO, s.r.o. Vše začalo Vaším obětavým a fundovaným poradenstvím při výběru stínění s ohledem na naše potřeby/možnosti a skončilo montáží provedenou skutečnými profesionály, pro které ohleduplné chování, vysoké pracovní nasazení i naprosto skvělé vystupování bylo samozřejmostí. Kudy chodím, tudy ráda chválím, neboť se v dnešní době, bohužel, jedná o výjimečný zážitek.
Ještě jednou velké poděkování a srdečné pozdravy
Alice Ševčíková
Zdiby"

"Dobrý den, pane Nováku,
Namontované rolety jsou naprosto perfektní, jedním slovem nádhera ;) nakonec jsme se i s manželem shodli, že byl dobrý krok změnit tu látku v obývacím pokoji na světlejší. Už se těšíme na další rolety, které u Vás rádi zadáme v příštím roce.

Hezký zbytek vánočních svátků a jen to nejlepší v novém roce, Pachmanovi"

"Hezké odpoledne,
již nějakou dobu máme doma rolety dodané a namontované vaší firmou a jsme s nimi moc spokojeni. Nyní bychom rádi vyřešili sítě proti hmyzu v celém domě. Asi by bylo nejlepší, kdybyste se k nám mohli přijet podívat, říct, jaké jsou pro naše okna možnosti a rovnou si vše i naměřit za účelem cenové nabídky.
Sezóna hmyzu se blíží ke konci, takže to celé tak úplně nespěchá, ale jelikož nás komáři letos obzvlášť trápí, už jen pomyšlení, že proti nim něco děláme, velmi pomůže :-)

S přáním příjemného dne
Hanka Frantová
Čistec 22
257 22 Přestavlky u Čerčan""Dobrý den pane Nováku,
pouze potvrzuji bankovní převod nedoplatku ve výši 13.983,- Kč a moc se omlouvám, asi jak jsem pořád v kanceláři, tak jsem zvyklá na bezhotovostní platby. Rolety vypadají krásně, jsme moc spokojeni.

S pozdravem,
Kateřina Hable"


"Dobrý večer pane Novák,
dnes nám byly namontovány všechny objednané položky.
Jsme moc spokojeni jen jedna roleta nejde úplně zavinout, protože ji bráni spoj na ovládacím řetízku. Dá se to nějak vyřešit? Nebo dělám něco špatně?
Bohužel si toho nikdo z nás při montáži nevšiml.
Jinak síť proti hmyzu na lodžii je skvělá, jen se nasadí a je to.
Rádi bychom si objednali ještě jednu síť na druhou stranu lodžie.
Akorát o 12 mm vyšší-celkem tedy 139,7 mm a šířka bude stejná 56,5 mm
Pokud to budete chtít radši zaměřit, budeme rádi.
Přeji Vám hezky večer a děkuji předem za odpověď.
S pozdravem Marcela Lechnerová"


"Dobry den,
Minuly rok jsme si u Vas nechali delat rakouské plisé do řadového domu v Ricanech. Jsme velice spokojeni!
Nyní bych prosim chtela dodelat vnitrnim plise variantu black out. Pokud je to tedy mozne. Doufam. Jednalo by se pouze o dodelani black outu do jednoho pokoje, které ma ctyri okna-rozmery jiste najdete. Viz foto priloha. Prosim o naceneni black outu v podobne barve (bile, mlecne) jako mame plise. Konkretni vzorek bych prijela vybrat pristi tyden. Kdyby jste mel nejakou další zakazku v Rinanech, tak bych si vas tady nekde nasla (pokud vozite vzorniky sebou), jinak není problem si zajet k Vam na prodejnu).Jeste mam dotaz - u varianty black out - je rozdil, jestli vyberu bilou nebo tmavsi barvu na intenzitu zatemneni v mistnosti? U bileho black outu nebudete takove zatemneni jako napriklad u sedeho black outu? Dekuji.

Hezky den.
Gabriela Rehakova"


"Dobrý den pane Novák.
Minulé pondělí 5.6. nám vaši technici rychle a odborně nainstalovali žaluzie Duette, které jsme si vybrali. Protože jsme s nimi zatím velmi spokojeni, rozhodli jsme se, že bychom si je nechali nainstalovat i do zbývajících třech oken. Prosím napište mi, kdybyste vy, nebo jiný technik mohl přijet, přivézt katalogy a zaměřit okna.
Děkuji a přeji krásný den.
Věra Štulíková
Pod Václavem 1929
Rakovník""Dobrý den,
děkuji moc za montáž – jsme s žaluziemi i plisé spokojeni.
V příloze zasílám potvrzení o zaslání peněz.
Markéta Nýdrlová"


"Dobry den,
chteli bychom Vam podekovat za plise od Lehy, ktere mame od Vas nainstalovane cca 2mesice a jsme s nimi spokojeni jak po prakticke strance tak i po strance designove.
Meli bychom na Vas dotaz. je mozne dodat plise transparentni vrstvu na nektera z oken, resp. je mozne pridat na stavajici polotransparentni plise jeste transparentni plise. To znamena ze na nekterych oknech by byly jako dve plise ze dvou tipu latek.
Pokud je to mozne prosim o kalkulaci na okna u jidelniho stolu v obyvaku a potom na 4 okna v detskem velkem pokoji.

Predem dekuji.
Gabina Rehakova Semanova (Ricany)"

"Dobry den,
ozyvam se po roce, se skladanymi roletami od vas jsme velmi spokojeni.
Rada bych si objednala od vas i ty zaclonove vodice, ktere technik pred rokem zameril, viz email nize. Doufam, ze jeste zamereni nekde mate, popripade bych si s vami rada domluvila navstevu technika. Mam v obyvacim pokoji jeste jedno okno, na ktere bych rada dala zaclonovy vodic, to je standardni, muzu vam ho zmerit sama a poslat foto. Stropy jsou SDK, doufam, ze neni problem s montazi.
Moc dekuji za info.

S pozdravem,
Tereza McCollumova""Dobrý den,
máme od Vás instalované rolety TwinRollo a jsme s nimi velice spokojeni.
Do ložnice, kde jsou dvě střešní okna, bychom rádi rolety Duette od firmy Leha. Na Vašich stránkách jsme přesně tento produkt nenašla, bylo by možné nám je dodat? Pokud ne, byla by odpovídající alternativou roleta Nano Rolo, kterou dodáváte? Předpokládám, že s montáží by nebyl problém, přestože jsou na okně předokenní rolety.
Rozměr skleněné okenní plochy jednoho okna je 98x55 cm. Dále zvažujeme toto řešení pro balkonové dveře - vchod na terasu o rozměrech 63x188 cm (rozměr skleněné okenní plochy). Mohl byste mi zaslat přibližnou cenovou kalkulaci?

Děkuji a zdravím Vás
Dominika Caputová""Dobrý den,
před pár měsíci jsme si od Vás kupovali rolety Plisse se kterými jsme moc spokojeni :-).
Rád bych se zeptal, jestli je možné nám nacenit rolety/žaluzie do obývacího pokoje.
Také bych se chtěl zeptat, jestli je vůbec možné připevnit rolety Twinroll a také látkové rolety do stropu, nebo pouze přímo na okno?
Rozměr oken je levé okno 80x240, prostřední francouzské dveře 175x33 a malé okno vpravo 80 x 240 - počítané celkově od stropu až na zem a po stranách s celkovým zakrytím (ne jako u Plisse pouze uvnitř okna).
Rádi bychom požádali o cenu standardní barvy Twinroll a látkových rolet a také pokud je to možné venkovních žaluzií a předokenní rolet.
Můžete nám poradit jak velký zásah do oken je potřeba v případě výběru venkovních žaluzií a předokenních rolet?
Předem děkujeme za Vaši nabídku a odpověď.
S pozdravem
Jiří Hlavička"