Skládané látkové rolety Plissé

plissé

Kterou roletu můžete libovolně stahovat a posouvat po okně tam, kam potřebujete? PLISSÉ je elegantní a jemná skládaná látková roleta, kterou budete mít vždy přesně tam, kde ji chcete mít.

Neexistuje tvar a rozměr okna, který by nešel pokrýt skládanou roletou PLISSÉ. Vyspělá technika této rolety nabízí typy pro všechny polohy montáže svisle, šikmo nebo horizontálně.

Plisovaná látka má stavební šířku 20 mm a lišty systému jsou široké 22 mm. To umožňuje snadnou a elegantní vestavbu PLISSÉ na jakékoliv křídlo okna přímo ke sklu. Takto umístěná roleta PLISSÉ proto nikdy nepřekáží a nemusí se vytahovat při potřebě otevření okenního křídla.

6 důvodů, proč mít doma rolety PLISSÉ:

  • Naprosto flexibilní a variabilní stínící systém.
  • Dvě funkce v jednom - možnost aplikace "denní" a "noční" látky v jedné žaluzii.
  • Praktické a pohotové ovládání madlem.
  • Hodí se na každé okno.
  • Lze udržovat "praním ve vodní lázni".
  • Plná záruka 5 let, vyrobeno v Rakousku.

Jedině s Plissé Luxaflex můžete vytvořit díky nesčetnému počtu materiálů a barev nejrůznější nálady a atmosféru. Nabídka více než 500 látek uspokojí veškerá Vaše přání. Pro každé okno existuje jedinečné a kvalitní řešení s dlouhou životností. Plisované rolety je možné ovládat šňůrkou, madlem, řetízkem, klikou nebo motorem.

Velmi zajímavou variantou je zvlášť dekorativní a solitérní formát látkové rolety - PLISSÉ XL se sklady látky 50 mm, která vyniká především na větších plochách.

Náš tip pro vás:

Řešením zastínění stropního světlíku horizontálním systémem Plissé Plafond zajistíte měkké, rovnoměrné a půvabné osvětlení místnosti. Ovládání v nedostupné výšce od podlahy je vymyšleno dostatečně dlouhou smyčkou šňůry nebo elektromotorem.