Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Chtěli byste si pořídit vertikální žaluzie, ale odrazuje vás jejich uniformita a připomínají vám spíš vybavení kanceláře? Řešením je originální kolekce LUXAFLEX, která znovu probouzí zájem o tento typ žaluzií i pro bydlení.

Najdete v ní obrovskou variabilitu provedení, složitější tvary a kombinace. Také inovaci technického řešení, inteligentní motorové ovládání, mobilní paket lamel pro ještě jednodušší údržbu. Dále svobodu ovládání nebo stabilní, ale lehce odepínatelné držáky lamel.

Vybírat můžete z velkého množství nevídaných látek v mnoha barvách, dekorech a nových strukturách.

Naše tipy:

  • Namísto standardního rozměru lamely 127 mm kreativně použijte užší 89mm lamelu. Hodí se pro menší plochy a na velkých působí jemněji a decentněji.
  • Schopnost bílých a krémových odstínů a lehkých struktur látkových lamel zatemnit či ztlumit přímé slunce je limitována velkorysou propustností světla i při zcela zavřených lamelách. Při výběru látky pečlivě posuďte, jaký účel má pro vás prioritu.

Výhody:

  • Výborná regulace zastínění naklápěním - tolik opakovaná velká výhoda výrobků s naklápěcími lamelami platí i pro vertikální žaluzie.
  • Často jediné technicky použitelné žaluzie - v případě neexistence místa nad okny, tam kde nemohou být použity horizontální žaluzie pro své specifické nároky na umístění v nadpraží okna, lze s výhodou uplatnit vertikální žaluzie, které se stahují do stran.
  • Neotřelý design - v kolekci LEHA-LUXAFLEX jsou lamely, které jste jistě ještě neviděli.
  • Tichý chod - „nechrastí" na rozdíl od hliníkových.
  • Bezproblémové čištění - většinu materiálů můžete prát doma nebo využít profesionální čistírnu žaluzií.

Přesvědčte se sami v naší fotogalerii a objevte nový design známého systému látkových vertikálních žaluzií.

>