Rolety na motivy záclon

Doplnění venkovních hliníkových rolet o vnitřní látkové rolety nemusí vždy znamenat bariéru pro výhled oknem z místnosti do exteriéru. Požadavkem uživatelky byl vedle dekorační funkce a pocitu soukromí také podmínka dobrého dostačujícího průhledu přes jemnou textílii rolety do přírody přilehlé zahrady. Denní rolety typu záclonové transparentní látky požadavky investorky splnily na výbornou.

Realizace:

  1. ŘRD Libeř, umístění na stěnu v nadpraží okenního výklenku se potvrdilo pro konkrétní typ rolety a látky jako nejvhodnější.
  2. Volba jednoduché volně visící rolety LEHA s ovládáním pomocí kovového řetízku, které je rychlé, nekomplikované a trvanlivé, přinesla esteticky vkusné řešení.
  3. K dokonalosti přispěla kovová převodovka včetně držáků a kovový montážní profil pod roletou, který umožní snadnou údržbu v budoucnu a má zásluhu na přesnější montáži rolet.
Image 6

Látková roleta je neporazitelným klasikem mezi dekorativními výrobky na ochranu před sluncem. Už po generace se ochrana před sluncem a zvědavými pohledy jednoduše vytahuje a stahuje.

Jasné linie, redukovaný design a snadné ovládání dělají z rolety univerzálního génia, který se optimálně přizpůsobí jakékoliv situaci v místnosti. Koneckonců je stejně vhodná na pravoúhlá standardní okna jako na celá prosklená průčelí. Zvolte si ze široké škály barev a látek a zjistěte, který typ rolety je pro Vaši místnost ten pravý.