Rolety Duette a podlahové radiátory

Investor přišel s celou řadou představ a požadavků na stínící techniku. Jednoduchý a svěží styl prostor domu chtěl dodržet i u stínící techniky. Nekomplikovaný způsob obsluhy a design rolet Duette stahovatelných shora i zdola přesvědčil budoucího uživatele po krátké konzultaci, že půjde o skvělé řešení. Umístění přímo na okna ke sklu znamenalo ideální téměř dokonalou integraci okenních rolet. Velké plochy skel zvládl pokrýt originální výrobek firmy LEHA.

Realizace:

  1. RD Praha - Písnice, velká francouzská eurookna a portály.
  2. Montáž přímo mezi mělké zasklívací lišty dřevěných eurooken byla výhodná pro minimální zásah do materiálu oken. 
  3. Cenné místo v interiéru před francouskými okny je tímto systémem rolet  zachováno.
  4. Velmi důležité bylo v tomto případě potřebné nebránění výstupu a cirkulaci teplého vzduchu ze zapuštěných podlahových konvektorů v topné sezóně.
  5. Při otvírání okenních křídel není nutné s roletami manipulovat.

Image 6

Jak praví klasik – sichr je sichr. A platí to hned dvakrát. Originální Duette se strukturou včelí plástve zvyšuje díky vzduchovým komorám mezi pruhy látky izolační schopnost a zlepšuje měkkost filtrace světla. Tím pádem se oslnivé denní světlo mění na příjemně měkké.

Duette však přesvědčuje i opticky: Poslední sklad je stejně dokonalý jako ten první. Tím pádem jsou splněny všechny nároky na estetiku, kvalitu i design.