Nový typ horizontální žaluzie DUPLEX. Jde to i bez řetízku!

Kromě našeho osvědčeného Varioline je nyní k dispozici nový typ žaluzie DUPLEX (J16VOU & J25VOU). Nová, volně pohyblivá žaluzie s otáčením lamel na horní a spodní rukojeti.

Zvláštnosti na žaluzii DUPLEX:

  1. Otáčení lamel je nyní možné i na spodní rukojeti profilu.
  2. Ovládání je jako vždy jednoduché: lamely se zvedají a spouštějí pomocí rukojeti a lamely se nyní snadno otáčí pomocí jezdců na rukojeti v horním a spodním profilu.
  3. Profily jsou k dostání v bílé, stříbrné a černé barvě.
  4. Nový zážitek se světlem v nové žaluzii DUPLEX.
  5. Tato žaluzie zaujme nejen svou funkčností, ale také atraktivním designem.

Žaluzie s ručním ovládání jsou mimořádně praktické. Vystačí si bez ovládacích řetízků, tažných šňůrek a otáčecích tyčí. Ovládání odpovídá oblíbenému plisé typu VOU.

Stejně jako u plisé typu VOU lze polohu libovolně nastavit na horním a spodním profilu. Lamely se obvykle otáčí pomocí otočného knoflíku na horním profilu. Tento otočný knoflík však v případě oken určité velikosti již není snadno dostupný rukou. Pomohou pak nové žaluzie Duplex. Nyní lze lamely otáčet nejen na horním profilu, ale i na spodním profilu. Místo otočného knoflíku jsou k dispozici dva posuvné jezdce, jeden na horním profilu a jeden na spodním profilu. Ovládací profily jsou k dodání v bílé, stříbrné a černé barvě. Pomocí rukojetí na horním a spodním profilu žaluzie Duplex lze jednoduše ovládat lamely shora dolů a zdola nahoru. Toho je dosaženo díky zabudovaným pružinám s funkcí, která zastaví systém v libovolné výšce. Ovládání rukojetí přitom vychází ze stávajících modelů. Doposud bylo možné regulovat výšku žaluzie pouze pomocí rukojeti na horním profilu.