15.prosince 2018

Vodiče (pojezdy) pro záclony a závěsy jak je neznáte. 

Řešíte otázku na co pověsit záclony nebo závěsy? Dobrou radu jak tento mnohdy nelehký úkol vyřešit, bychom tu měli, a to moderním způsobem pomocí hliníkových pojezdových lišt (vodičů) LEHA s podporou bohatého a vtipně promyšleného příslušenství. Tyto speciální vodicí lišty vám umožní nenápadné, spolehlivé, chodem lehké a přitom jednoduché zavěšení i sejmutí bytového textilu i v místech, kde bychom se standardní garnýží technicky těžko uspěli. Nebo tam, kde by garnýž svým vzhledem nemusela být nejvhodnější nebo překážela. V kolekci lišt LEHA nechybí extra nízké profily pro případ nedostatku místa, lišty umožňující vytvarovat oblouky, dvouřadé systémy pro kombinaci závěs – záclona nebo masivní lišty pro těžké závěsy. Samozřejmostí jsou základní typy pro ovládání rukou a pohodlné verze se stahováním šňůrou i komfortní obsluha elektromotorem s dálkovým ovladačem. Také v kolekci najdeme zvláštní profily pro zapuštěnou montáž do sádrokartonových podhledů. Pro náročnější nasazení si zaslouží pozornost a ocenění pomocník v příslušenství pro navlékání háčků včetně záclony u vybraných typů rovnou na lištu pohodlněji, rychleji a bez bolestivě unavených rukou. Zvláště pak při časté nebo profesionální údržbě tkanin. Ve škále nechybí ani speciály do zimních zahrad a lišty pro divadelní opony.  Kolekci uzavírají praktické modely určené k zavěšení pod stropem na tyčkách pro komerční provozovny a zdravotnictví.

Nenápadná - moderní - ekonomická   Základní - nejprodávanější - universální


Co můžeme od záclonových vodičů očekávat? V čem jsou záclonové vodiče LEHA přínosem?

Pomocí lišt LEHA využijete celou světlou výšku i šířku stěny v místnosti k pokrytí bytovým textilem, a to beze zbytků od stropu k podlaze nebo od stěny ke stěně. Můžete tak dosáhnout efektu elegantního akcentu velké prosklené plochy okna. Při umístění vodičů na strop je předností jejich nízký profil i sympatická nenápadná jednoduchost. Aplikace do šikmých stropů v podkroví a tvarování lišt do horizontálních oblouků a ohybů není problémem, neboť základ tvoří kvalitní profily z extrudovaného hliníku s možností montáže jak na strop, tak na stěnu. Konzole a tyčkové závěsy zase umožňují distanční zavěšení textilu pod stropem v komerčních provozovnách a zdravotnictví. Ke všem typům se nabízejí patentní zamykatelné háčky v různých modifikacích a s vysokou trvanlivostí. Ovšem teprve háčky s teflonovými jezdci nebo kolečky pro ještě lehčí pojezd, v kombinaci s již zmíněnou výhodou volitelného příslušenství pro snadnější věšení a snímání záclon a závěsů, tvoří dokonalou sestavu k nezaplacení. 

Jak pověsit na stěnu celou mini galerii, bez toho abychom riskovali vytvoření nechtěných stop po různých hřebíčkách, „speciálních“ jehlách a obrazových háčcích na nově vytapetované stěně?

Máme pro vás opět elegantní a jedinečné řešení v systému lišt LEHA. Je jím bílá nebo přírodně eloxovaná hliníková lišta připevněná na stěně, umožňující zavěšení skupiny obrazů či jednotlivých solitér. Tento závěsný systém jednoduše řeší možnost, kdykoliv téměř libovolně přestavět kompozici, či přidat další obraz do sbírky, a to prosím vše bez kladívka a komplikací.
Kolekce lištových vodičů LEHA je tak rozsáhlá a promyšlená, že doporučujeme raději vždy využít bez výjimky náš poradenský servis. Obracejte se bez obav na naše zkušené techniky.