24.října 2018

Které látkové žaluzie můžete vidět téměř v každé kanceláři?

Nebojte, ty od nás je nebudou připomínat!

Kolekce zcela jistě neokoukaných látek v barvách, dekorech a nových strukturách.

Posuďte a přesvědčte se sami ve fotogalerii! Nový kabát pro notoricky známý systém látkových vertikálních žaluzií v dokonalém provedení.

Vertikální žaluzie Luxaflex, HiDecor, BlueLine

Látka, hliník, plast i speciální provedení lamel, stahování do stran jako opona i možnost zaparkování lamel na jednu volnou stěnu vedle okna. To jsou nejběžnější vlastnosti vertikálních žaluzií. Ovšem teprve jedinečnost kolekce LUXAFLEX, která spočívá v obrovské variabilitě provedení, nevídaných látkách a inovací technického řešení, znovu probouzí zájem o tento typ žaluzií i pro bydlení. V nabídce kolekce není výjímkou inteligentní motorové ovládání, složitější tvary a kombinace, mobilní paket lamel pro ještě jednodušší údržbu, svoboda ovládání nebo stabilní, ale lehce odepínatelné držáky lamel.

Vertikální žaluzie - lamela 127 mm    Vertikální žaluzie - lamela 250 mm

Tipy:

Namísto standardního rozměru lamely 127 mm kreativně použijte užší 89 mm širokou lamelu. Ta se hodí logicky pro menší plochy a naopak na velkých působí jemněji a decentněji.

Pozor na oblíbené bílé a krémové odstíny a lehké struktury látkových lamel jejich schopnost zatemnit či ztlumit přímé slunce je limitována právě jejich velkorysou propustností světla i při zcela zavřených lamelách. Proto při výběru látky pečlivě posuďte, jaký účel má pro vás prioritu.

Plusy:

1. Výborná regulace zastínění naklápěním - zde tolik opakovaná velká výhoda výrobků s naklápěcími lamelami platí i pro vertikální žaluzie.

2. Často jako jediné technicky použitelné žaluzie v případě neexistence místa nad okny, tam kde nemohou být použity horizontální žaluzie pro své specifické nároky na umístění v nadpraží okna lze s výhodou uplatnit vertikální žaluzie, které se stahují do stran.

3. Neotřelé - v kolekci LEHA-LUXAFLEX jsou lamely, které jste jistě ještě neviděli.

4. Látkové lamely nemohou "chrastit" na rozdíl od hliníkových.

5. Bezproblémové čištění - většinu materiálů lze prát doma nebo využít profesionální čistírnu žaluzií.

Mínusy:

1. Základní levné materiály lamel mohou evokovat kancelářský produkt.