24.října 2018

Nemáte místo pro standardní roletu, žaluzii či závěs?

Chcete zachovat přístupný parapet pro květiny?

Hledáte jednoduché ovládání a větší variabilitu než má běžná navíjecí roleta? Máme pro vás řešení! A to v technicky vyzrálé kompaktní roletě NANO-ROLLO určené pro "integraci" na okenní sklo.

Látkové rolety NANO Rollo

Revoluční novinkou v oblasti rolet je velice variabilní roleta NANO-ROLLO. Tato roleta se lepí na sklo, případně na rám okna a díky posuvným kazetám, lze tuto roletu na okně neomezeně přemisťovat. NANO-ROLLO nabízí skutečně nečekané možnosti, kdy hliníkové vodící lišty a velmi malý kastlík rolety, nabídnou nejen standardní pohyb rolety, ale roletu lze nastavit na okně zcela libovolně, dokonce tak, že lze zastínit jen část okna v jakékoliv úrovni. Ovládání rolety je velmi snadné. Provádí se tahem za samotný hliníkový kastlík, roleta tak automaticky zůstává ve zvolené poloze. Vodící lišty a kazety se dodávají standardně v barvě bílé a stříbrné nebo za příplatek v RAL odstínu. Látku je možné zvolit ze vzorníku speciálních látek. Ty se liší od běžných roletových svojí tloušt'kou natolik, aby se vměstnaly do malého boxu NANO-ROLLO. Systém je velmi subtilní, že se téměř celý schová do prostoru zasklívací lišty. To přináší uživateli těchto rolet plné otevření okna bez omezení a obav z poškození vlastní rolety o špaletu nebo naopak povrchu špalety roletou. Navíc umístění rolety na okenním křídle má tu výhodu, že potřebě otevření okna nemusí předcházet vytažení rolety. Za to si produkt zaslouží jedničku v hodnocení jako nadstandardně pohodlné řešení.

Nanorollo se dvěma kazetami    Nanorollo na otevřeném okenním křídle 

Roleta NANO-ROLLO s jednou nebo dvěma kazetami - shrnutí

Roleta Nano vyráběná na míru pro otočná nebo sklopná okna příp. dveře s jednou nebo dvěma kazetami (do rozměru skla 120 x 220 cm výšky) v barvě bílé, šedé nebo ve speciálních barvách RAL, s možností ovládání shora dolů nebo zdola nahoru, se samolepicím suchým zipem přímo na sklo bez vrtání a šroubování, nebo s montážními klipy (příplatek) k našroubování na okenní rám, kompletní s bočními vodícími profily v barvách bílá, šedá nebo RAL. Roleta se zastaví v jakékoliv požadované poloze. Ovládání posouváním kazety rukou nebo posuvnou tyčí (příplatek).