24.října 2018

Jak zastínit okna lety ověřeným způsobem s tradicí - dekorativně, hřejivě a měkce?

Průhledné, průsvitné, poloprůsvitné, zatemňující, decentní, výrazné, trendové, konzervativní, levné základní, nadstandardní, luxusní, moderní i retro styl - to je festival našich roletových látek.

Dívejte se na svět barevně! Více jak 1500 látek v kolekcích látkových rolet LEHA Luxaflex, HiDecor a Creative Concept.

Navíjecí látkové interiérové rolety

Osou současných moderních rolet jsou hliníkové bezešvé trubky a speciální látky aplikované profesionálně lepením přímo na tuto hřídel. Její kvalitu vždy ztvrzuje spojení se spolehlivou vyspělou mechanikou ovládanou řetízkem, pružinou nebo jejich kombinací. Nové mechaniky a jejich komponenty nelze v ničem srovnávat s podobným v minulosti nechvalně známým systémem látkových rolet na dřevěné pružinové hřídeli s rohatkou.
Naše kolekce vás překvapí velkým množstvím barev, vzorů a materiálů s rozdílnými vlastnostmi, ale i mechanikou, která zaručuje lehkou a přesnou obsluhu. Kazety zajímavé vzhledem chrání stínící látku a postranní vodící lišty jen zdokonalují náš roletový systém. Varianta ovládání rolet elektropohonem uloženým v samotné hřídeli vč. dálkového ovladače povyšuje komfort a snadnost obsluhy o možnost doplnění systému skupinovými a centrálními ovladači.

Látková roleta s řetízkem      Látková roleta

Tipy:

Preferujete-li vysoce technický vzhled a nekompromisně odolné provedení, pak vyžadujte kovové konzole rolety, kovový ovládací řetízek a zakončení rolety ušlechtilou zátěžovou tyčkou.

Plusy:

1. Variabilita a výjimečná příjemná dekorativnost - skutečně mnoho víc jak zajímavých látek na výběr a s různými vlastnostmi.

2. Nepotřebují údržbu - látky nevyžadují časté čištění zásluhou kvalitní značkové impregnace, která zabraňuje usedání prachu a vniknutí nečistoty do vláken, a to ani po letech užívání!

3. Snadno umístitelné - nenáročné na prostor i montáž.

4. Nenápadné - látkové rolety jsou v "zaparkovaném" stavu téměř neviditelné.

5. Cenově výhodné - každá kolekce obsahuje i cenově dostupnou skupinu látek.

6. Vysoká spolehlivost - kvalitní komponenty v kombinaci s vtipně jednoduchým systémem.

Mínusy:

1. Nelze je udržovat praním v běžné pračce - rolety se udržují vysáváním, prachovkou nebo šatním kartáčem, v případě lokální skvrny navlhčenou houbičkou.

2. Menší regulovatelnost než např. u horizontálních žaluzií - míra zastínění se mění pouze polohováním rolety.