15.prosince 2018

Rolety a žaluzie na míru.Plná pětiletá záruka

Rolety nebo žaluzie? Látku, hliník nebo dřevo?  Závěsy, záclony nebo posuvné látkové stěny?      Lepší je montáž na okna či přes okenní výklenek?

Vsaďte na jistotu profesionálního poradenství!

Volejte si pro rady, tipy a inspiraci - naši odborníci vám pomohou na zákaznické lince    603 504 868!                                 


Vzorkovna je pro vás otevřena i každou sobotu od 9.00 - do 13.00 hodin. (kudy na vzorkovnu...)


BENEFIT

PLISSEE

TWINROLLO

ZACLONOVÉ VODIČE

 Novinky:

Rolety

Již po mnoho let jsou rolety vyhledávaným druhem stínící techniky a nejinak je tomu i v dnešní době. Díky modernímu designu a široké nabídce barev jsou stále více žádané. Výhodou je jejich jednoduchá manipulace. Široká nabídka látek a typů textilních rolet umožňuje sladit intenzitu zastínění s komplexní barevností. Rolety jsou vhodné pro všechna okna i ostatní stavební otvory, které potřebujeme nějakým způsobem dočasně uzavřít či zastínit. V naší nabídce naleznete značkové rolety Twinroll, Nanorollo, dále rolety skládané, římské, látkové interiérové i předokenní hliníkové rolety.

Žaluzie

Žaluzie můžeme rozdělit podle několika kritérií a to na venkovní a vnitřní. Vnitřní dále na vertikální a horizontální. Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte jak kancelář tak i svůj domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich velkými plusy jsou jednoduchost a rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Markýzy

Markýzy mají mnoho kladných předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy např. teras, balkónů či prosklených výloh. Dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho neodmyslitelnou součástí. Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Dalším druhem markýz jsou samostatně stojící markýzy, které také mají široké využití, například v restauračních provozech, při slavnostních příležitostech, jako kryté stání automobilů či pro posezení na zahradách rodinných domů.

Posuvné stěny

Posuvné stěny jsou elegantním a netradičním druhem zastínění, které k nám přišlo z Japonska a již i u nás si získává stále větší popularitu. Jednotlivé látkové panely vytvářejí souvislou stěnu, kterou je možno snadným shrnutím libovolně rozdělovat a vytvářet tak podle libosti pokaždé jiné prostředí. Můžete ji použít také k rozdělení větší místnosti. A pokud si zvolíte provedení panelu s dřevěnou lamelou, bude působit Váš interiér nejen moderně a originálně, ale i velmi přirozeně. Shrnování panelů můžete docílit pomocí ovládací tyče nebo ovládací šňůrky.

odkazy

Copyright © 1999-2009, 2010-2016 MYROLO s.r.o. - Provozovna: Budějovická 1008, 252 42 Jesenice (Praha - západ) - Telefon: +420 603 504 868, +420 603 903 300