24.října 2018

"Dobrý den pane Nováku, 

Chtěla jsem vám moc poděkovat za nádhernou práci. Rolety jsou překrásné a krásně dokreslily náš nový domov. Jsme moc spokojeni. Zítra vám uhradím zbylé peníze převodem. Děkuji ještě jednou a přeji vám hodně obchodních úspěchu. S radostí vás doporučím dál. Ne nadarmo se říká nadšený zákazník :) udělá nejlepší reklamu. 

Pěkný den,

Martina Blažková

Senior Sales Rental

AV MEDIA, a.s."

 

"Dobrý den pane Nováku, nic se neděje. Přítel mi říkal, že jste to spolu již vyřešili. S roletami jsme velmi spokojeni.

Díky a pěkný večer,

Martina Hučínová"

 

"Dobrý den pane Novák,

před rokem jsme si u vás objednali látkové rolety. Jsme s nimi spokojeni, jen po změně letního času, naše holčička potřebuje více tmy.  Chtěli bychom se informovat, jestli by bylo možné nám zaslat ceník světla nepropustných rolet jen do ložnice. Rozměry jsou 66,7 x 175,5 a 75,3 x 184.

Předem moc děkuji a těším se na odpověď.

S pozdravem

Alena Fabuľa

Praha 5" 

 

"Dobrý den, 

chtěl jsem vás jen informovat, že plisse dle vašich doporučení již aktivně využíváme (ve dne i v noci :-), a jsme velice spokojeni.

díky, s pozdravem,

Lukáš Vavrla" 

 

"Dobrý den,

děkuji, fakturu zaplatím. Omlouvám se, že jsem Vás včera trochu odbyla, ale zastihl jste mne zrovna při placení v obchodě. S roletami jsme moc spokojeni, vypadají pěkně a i barevně jsme to trefili dobře. Plissee v koupelně je přímo skvělé. Pokud se časem rozhodneme pro nějaké záclony nebo závěsy do přízemí, tak bych Vás určitě kontaktovala.

Děkuji a přeji příjemný den,

Petra Chvojková

Velká Chuchle"

 

"Dobrý den, pane Nováku,

po delší době a na základě zkušenosti s vaší dobře odvedenou prací, se opět ozýváme. V minulé nabídce na rolety (viz níže) jste nám zároveň nabízel i sítě proti hmyzu. Tenkrát na zimu jsme je nerealizovali, ale teď bychom je rádi objednali. U sítě proti hmyzu na balkonové dveře jsme se chtěli zeptat, zda neexistuje nějaký navíjecí systém, který by uspořil místo. A pak bychom s Vámi rádi prodiskutovali možnosti zastínění terasy. Asi by bylo nejlépe se na to sejít osobně. Navrhněte prosím termíny, kdy by se vám to hodilo.

Děkujeme a jsme s pozdravem

Kazdovi" 

 

"Zdravím Vás pán Novák,

Ospravedlňujem sa, ale k zaslaniu peňazí som sa dostala až dnes. V prílohe zasielam prijatie príkazu bankou. Veľmi pekne ďakujem za rýchlé vybavenie zákazky, žalúzie slúžia dobre. Ako sme sa bavili, chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi nemohli predať  z látky 3579 – hnedočierna, rozmer cca 110 cm x 70 cm. Prosím o zváženie a prípadne zaslanie ceny. Vopred ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem.

S pozdravom

Miroslava Kurišová

Sales Area Manager

Uncoated Fine Paper Czech Republic" 

 

"Dobrý den,

před pár měsíci jsme si od Vás kupovali rolety plisse se kterými jsme moc spokojeni :-). Rád bych se zeptal, jestli je možné nám nacenit rolety/žaluzie do obývacího pokoje. Také bych se chtěl zeptat, jestli je vůbec možné připevnit rolety twinroll a také látkové rolety do stropu, nebo pouze přímo na okno? Rozměr oken je levé okno 80x240, prostřední francouzské dveře 175x33 a malé okno vpravo 80x240 - počítané celkově od stropu až na zem a po stranách s celkovým zakrytím (ne jako u plisse pouze uvnitř okna). Rádi bychom požádali o cenu standardní barvy twinroll a látkových rolet a také pokud je to možné venkovních žaluzií a předokenní rolet. Můžete nám poradit jak velký zásah do oken je potřeba v případě výběru venkovních žaluzií a předokenních rolet?

Předem děkujeme za Vaši nabídku a odpověď.

S pozdravem

Jiří Hlavička"

 

"Dobrý den pane Nováku,

moc děkujeme za realizaci celé zakázky, budeme referovat dál jen samá pozitiva! Doplatek posílám obratem na účet viz záloha pod variabilním symbolem čísla zakázky.

S pozdravem,

Lukas Caputa" 

 

"Dobrý den pane Nováku,

potvrzuji, že jsme dnes odeslali zbytek platby za venkovní žaluzie. Platbu budete mít zítra na účtě. Děkujeme za odvedenou práci (hned jsme zaregistrovali, že máme doma tepleji :-). 

S pozdravem

Matulovi" 

 

"Pane Nováku,

rolety jsou opravdu nádherné. Dobře jsem udělala, že jsem vyhodila ty stávající. Domlouvala jsem se s vaším zaměstnancem, že by mi to někdo mohl odvézt do Strašnic do práce anebo budu 12. 12. v Praze 4 - u kamarádky. Domluvíme se telefonicky? Dnes nebo zítra odešlu peníze na Váš účet. Připojila jsem aspoň jednu fotku.

hezký den

Helena Spilková

Havlíčkův Brod"

 

"Vážený pane Nováku,

děkujeme za rychlou reakci na naši poptávku. Jelikož Vaše vzorkovna je z našeho stávajícího bydliště na Barrandově poměrně dobře dostupná a jakékoliv rady, triky a konkurencí zatajované skutečnosti nás samozřejmě zajímají, zřejmě nabízené konzultace využijeme. Po tomto víkendu bychom se Vám ozvali s možnými termíny, které by z naší strany přicházely v úvahu.

S pozdravem

Marek Polka

Beroun"  

 

Dobry den pane Novaku, 

musim ihned napsat, ze je to super, opravdu fantasticke...jsme nadseni, i technici nemeli chybu, rychli, sikovni, ani to netrvalo dlouho, jednim slovem profesionalni.

manzel uz poslal penize, tak by vse melo byt v poradku, pokud se chcete na latky prijet podivat, bezevseho, kdykoliv, jen pondelky tu vetsinou nejsme. Nejhezci je asi ta loznice ten fairytail. Ale vse je krasne.

jedina nevyhoda je cena :) ale holt zase vse sedi na mm, vse super, takze ve finale to asi odpovida.

Jsme moc spokojeni a opravdu si cenime Vasi prace i kolegu monteru, nebot s takovym pristupem jsme se dlouho nesetkali.

at se vam dari i nadale a dalsim klientum rozhodne reknete, ze jednoznacne doporucujeme...

 

s pozdravem

Kubankovi

 

 

Vážený pane Nováku,

bohužel se stále více kamarádím s tím Němcem...

Velmi ráda bych ještě jednou touto cestou poděkovala za báječnou pozitivní zkušenost s firmou MYROLO, s.r.o. Vše začalo Vaším obětavým a fundovaným poradenstvím při výběru stínění s ohledem na naše potřeby/možnosti a skončilo montáží provedenou skutečnými profesionály, pro které ohleduplné chování, vysoké pracovní nasazení i naprosto skvělé vystupování bylo samozřejmostí. Kudy chodím, tudy ráda chválím, neboť se v dnešní době, bohužel, jedná o výjimečný zážitek.

Ještě jednou velké poděkování a srdečné pozdravy

Alice Ševčíková

Zdiby