24.října 2018

Bezplatnou a nezávaznou návštěvu technika si objednejte ještě dnes!

Většinu dodávaných produktů si můžete prohlédnout na naší vzorkovně, kde vám samozřejmě poskytneme i odborný výklad a naše doporučení. Poradenství, prodej a montáž zajišťujeme v rámci celé České republiky. Pokud si chcete objednat bezplatnou návštěvu našeho odborníka k vám domů, a poradit s výběrem výrobků na místě, pak nám určitě zavolejte kdykoliv na telefonní linku:

(+420) 603 504 868

Náš zkušený technik vám vypracuje v pohodlí vašeho domova kompletní návrh a jeho součástí je také zaměření a cenová kalkulace. V případě, že rádi píšete, neváhejte nám poslat specifikaci vaší poptávky či požadavku na níže uvedenou e-mailovou adresu, odpovíme vám obratem.

myrolo@myrolo.cz  


Profesionální poradenství zdarma v pohodlí vašeho domova!

Součástí naší spolupráce se zákazníkem je poradenství, které zahrnuje zpracování návrhu pro vytvoření optimálního prostředí. Poradenství poskytujeme zdarma, v pohodlí vašeho domova. Náš technik přijede v dohodnutém čase a termínu. Na místě vám vysvětlí všechny podrobnosti, poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení a udělá cenovou kalkulaci. Pro dokonalý výběr a představivost můžete nahlédnout do katalogů - vzorkovnic našich výrobků, které vám technik samozřejmě přiveze s sebou. Osobní návštěvu preferujeme z pochopitelných důvodů. Pro zákazníka je vždy jednodušší přímo na místě vše zkonzultovat a objasnit případné nejasnosti. Také v oblasti interiérových a exteriérových slunečních clon jde technologický vývoj neustále dopředu. Poradíme vám jak správně zvolit vhodnou sluneční clonu pro váš prostor s ohledem na optimální tepelný stav. Doporučíme vám jak vybrat vhodný materiál a elegantně barevně sladit interiér nebo exteriér s ostatními doplňky.